WYNIKI WYBORÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

BAW SIĘ Z NAMI

Opublikowano: poniedziałek, 27, maj 2019
admin_bs

Rada samorządu uczniowskiego zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy w dniach od 29 do 31 maja.

Środa 29 MAJA

Dla zabawy załóż do szkoły kolorowe skarpetki, kapcie lub nietypowe buty. Zaskocz i rozśmiesz swoje koleżanki i swoich kolegów!

Czwartek 30 MAJA

Dzień oryginalnego nakrycia głowy. Rozbaw znajomych ciekawym beretem, czapką, kapeluszem, kokardą lub peruką!

Piątek 31 MAJA

Dzień związany z akcją „Bezpiecznie w kasku”.

Przynieś swoje podpisane zdjęcie w kasku na rowerze!

Zdjęcia zbiorą przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Będą czekać na Ciebie przy sekretariacie, na przerwach po 4, 5 i 6 lekcji. Twoje zdjęcie przypniemy na tablicy! Pierwszych 60 osób otrzyma drobne upominki!

21 marca - Powitanie Wiosny

Opublikowano: niedziela, 24, marzec 2019
admin_bs

Z jednej strony doskonała zabawa, z drugiej strony – profilaktyka. Tak wyglądało powitanie Wiosny przez uczniów klas 4-7 w iławskiej „Czwórce”. Było kolorowo … i zdrowo!

Czytaj więcej: 21 marca - Powitanie Wiosny

PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY I AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT

Opublikowano: niedziela, 10, luty 2019

„Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie.” – W. Hugo

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Darczyńcy, zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla potrzebujących zwierzaków ze schroniska "OTOZ Animals". Jesteśmy niezmiernie wdzięczni uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły i każdemu z osobna za wsparcie podopiecznych schroniska miseczką jedzenia, ciepłym kocykiem oraz zabawkami. Szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc !!!

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że istnieją życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny.

DZIĘKUJEMY

Rada SU z opiekunem

WALENTYNKI - ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH I WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ

Opublikowano: niedziela, 10, luty 2019
admin_bs

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele !

Do wtorku (12 lutego), do g. 14.30, można wrzucać do pocztowej skrzynki walentynkowej życzenia dla swoich ukochanych i przyjaciół. Nie zapomnijcie napisać na kopercie potrzebnych danych: imię i nazwisko adresata, a także podać z której jest klasy.

We czwartek 14 lutego wszystkie Walentynki zostaną przekazane wskazanym przez Was osobom.

z opiekunem

11.01.2019 r. - BAL W ZAMKU

Opublikowano: niedziela, 13, styczeń 2019

11.01.2019 r. - BAL W ZAMKU

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły, której organizatorem był Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców. W balu przebierańców uczestniczyli uczniowie klas I-III, zaś dla uczniów klas IV-VIII przygotowana została dyskoteka karnawałowa z DJ-em.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę zamkową, pięknie udekorowaną kolorowymi chorągiewkami, krepą, plakatami
i balonami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli wybrani uczniowie i nauczyciele.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Zabawę prowadziła
pani wodzirej. Były konkursy, zabawy i tańce. Starsi uczniowie bawili się przy dźwiękach największych przebojów, prezentowanych
przez DJ-a.

Kolejne karnawałowe szaleństwo już za rok !

Dzięki uprzejmości Rady Rodziców mogliśmy zaprosić do poprowadzenia balu wodzireja i DJ-a.

Tradycyjnie podczas imprezy Samorząd Uczniowski przeprowadził szkolną akcję „Serducho”. Kwota jaką wsparliśmy WOŚP to: 378,02 zł

Opiekun SU:

Bernadeta Szurgot