Kryształowa Tarcza 2015

Uczniowie: Wiktoria Stępień 6b  oraz Kacper Grosz i Radosław Wiatr z 6a zostali odznaczeni Kryształową Tarczą.

Wiktoria Stępień przez cały okres nauki była wzorową uczennicą zaangażowaną w życie klasy i szkoły. Była przewodniczącą Samorządu Szkolnego, osiągała najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu będąc jednocześnie wzorem do naśladowania. Osiągała najwyższe lokaty w piłce siatkowej na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Kacper Grosz i Radosław Wiatr uzyskali tytuł laureata w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim z przyrody i historii. Ponad to zawsze aktywnie uczestniczyli w wielu innych konkursach szkolnych, ogólnopolskich.

Ich zaangażowanie w życie szkoły było godne naśladowania. Na zakończenie edukacji zostali odznaczeni Kryształową Tarczą.

Wychowawcy: mgr Beata Ciesielska

mgr Bożena Tyszkiewicz